خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۷ساعت : 16:35کد مطلب: 9137

رقابت ۵۲۳۱ داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۷ در دانشگاه کاشان

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه کاشان از رقابت پنج هزار و ۲۳۱…

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه کاشان از رقابت پنج هزار و ۲۳۱ داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۷ در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش وب‌سایت دانشگاه کاشان، قنبرعلی شیخ زاده افزود: سه هزار و ۹۲ نفر از این داوطلبان خانم و دو هزار و ۱۳۹ نفر آقا هستند که در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر، علوم تجربی و زبان های خارجی در روز های پنج‌شنبه و جمعه هفتم و هشتم تیرماه ۹۷ در چهار نوبت صبح و بعد از ظهر با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند.

وی به ثبت‌نام ۶۹۷ نفر در آزمون سراسری گروه علوم ریاضی و فنی در این دانشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: این آزمون صبح روز پنج‌شنبه با رقابت ۲۵۲ داوطلب زن و ۴۴۵ مرد برگزار می‌شود.

شیخ‌زاده خاطرنشان کرد: در گروه علوم آزمایشی علوم انسانی نیز یک هزار و ۶۷ داوطلب ( ۶۸۱ زن و ۳۸۶مرد) در صبح روز پنج‌شنبه هفتم تیرماه ۹۷ به رقابت می‌پردازند.

به گفته وی آزمون گروه آزمایشی هنر در عصر پنج‌شنبه با حضور ۷۰۳ داوطلب ( ۴۴۲ زن و ۲۶۱ مرد) برگزار می‌شود.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه کاشان بیشترین آمار داوطلبان آزمون سراسری امسال در این دانشگاه را گروه آزمایشی علوم تجربی عنوان کرد و گفت: در گروه آزمایشی علوم تجربی هم که صبح روز جمعه برگزار می‌شود دو هزار و ۱۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که یک هزار و ۲۵۱ نفر زن و ۷۶۳ نفر مرد هستند.

شیخ‌زاده خاطرنشان کرد: آزمون گروه زبان‌های خارجی نیز با رقابت ۷۵۰ داوطلب( ۴۶۶ زن و ۲۸۴ مرد) در عصر روز جمعه برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.