خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۷ساعت : ۱۵:۱۶کد مطلب: 9367

نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان برگزار شد

نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان با حضور «محسن صالحی‌نیا»، معاون و «گلنار نصرالهی» مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت، و «افسانه…

نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان با حضور «محسن صالحی‌نیا»، معاون و «گلنار نصرالهی» مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت، و «افسانه محرابی» مدیر کل دفتر نساجی و امور پوشاک و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس در شهرک صباحی بیدگلی برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، سید جواد ساداتی‌نژاد پیش‌از ظهر امروز چهارشنبه ۱۳ تیرماه در نشست فعالان اقتصادی اظهار داشت: تمامی شرکت‌های این منطقه صنایع خصوصی هستند و با وجود رکود و شرایط نامناسب اقتصادی غیرت‌مندانه برای صیانت از این صنعت تلاش می‌کنند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس افزود: در این منطقه بالای ۱۷ هزار نفر در صنعت فرش کار می‌کنند که اگر نتوانیم مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم، یک تعطیلی فزاینده در منطقه و شهرستان خواهیم داشت.

ساداتی‌نژاد:با تشکر از معاون و مشاوران وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی و اهتمام به مشکل این منطقه از آن‌ها خواست تا نگاه ویژه‌‌ای به این منطقه شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.