خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, 28 تیر , 1397ساعت : 14:49کد مطلب: 9561

پرداخت ۹۱۹ فقره تسهیلات اشتغال‌زایی به ارزش بیش از ۱۴۵ میلیارد ریال

فرماندار کاشان در نشستی که با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان در فرمانداری برگزار شد، گفت: صندوق کارآفرینی…

فرماندار کاشان در نشستی که با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان در فرمانداری برگزار شد، گفت: صندوق کارآفرینی امید با حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک به ویژه در نواحی روستایی نقش به‌سزایی در تحقق اشتغال دارد.

وی افزود: توقع عموم مردم نیز دریافت به‌موقع تسهیلات و اعتبارات به‌منظور سرمایه‌گذاری و شروع کار است و تسریع در پرداخت‌های صندوق می‌تواند جلب رضایت‌مندی عمومی را در پی داشته باشد.

مومنیان با بیان این‌که مطابق اذعان مدیران بانکی استان، کمترین میزان تاخیر در بازپرداخت اقساط را سپرده‌گذران کاشانی دارند، افزود: این موضوع باعث‌شده تا تمایل پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها و موسسات اعتباری به‌ شهرستان کاشان افزایش پیدا کند و از سوی دیگر نیز، برابر اسناد و آمار اعلامی سامانه صندوق کارآفرینی امید؛ معدل سپرده‌گذاری نزد صندوق کارآفرینی در شهرستان کاشان در بسیاری از ماه‌ها از مرکز استان نیز بالاتر است.

در ادامه این نشست احسان مهدوی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا در کاشان بویژه در حوزه‌های صنایع تبدیلی، فرش و اقامت‌گاه های بوم‌گردی و گردشگری، تصریح کرد: علی‌رغم محدودیت‌های مالی و اعتباری صندوق کارآفرینی امید استان، در سال ۹۶ بیش از ۱۴۵ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های مشارکتی، خوداشتغالی و مشاغل خانگی به ۹۱۹ نفر متقاضی در شهرستان کاشان پرداخت شده
است.

وی افزود: بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده با مدیر صندوق کارآفرینی امید کشور بیش از یک سوم از تعهدات معوق صندوق کارآفرینی امید در شهرستان کاشان تا پایان شهریورماه پرداخت می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.