خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱ دی , ۱۳۹۸ساعت : ۱۶:۳۱کد مطلب: 18872

بخشی از خیابان میر فندرسکی اصفهان ریزش کرد

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: ریزش سه متری زمین صبح یکشنبه در خیابان میرفندرسکی تردد دراین نقطه از شهر…

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: ریزش سه متری زمین صبح یکشنبه در خیابان میرفندرسکی تردد دراین نقطه از شهر را مختل کرد.

 

سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی در پی این حادثه به ایرنا گفت: صبح امروز ریزش زمین در خیابان میرفندرسکی به مرکز فوریت‌های پلیس اصفهان اطلاع داده شد و با توجه به عمق زیاد این ریزش از همان ابتدای صبح محدودیت‌های ترافیکی اعمال شد.

 

وی افزود:  پنجشنبه و جمعه  گذشته همین نقطه دچار ریزش شده بود که با هشدار به سازمان آب و فاضلاب  ترمیم این قسمت انجام توسط آن سازمان انجام شد بود ولی  امروز در حوالی همان نقطه و در اثر ریزش جدید این حادثه اتفاق افتاده است.

 

سرهنگ چلمقانی  ادامه داد:با توجه به وسعت و عمق سه متری این ریزش امکان ساماندهی این خیابان در بازه زمانی کوتاه وجود ندارد و رانندگانی که قصد حرکت به سمت شرق را دارند با حرکت به سمت شمال از مسیر پل فردوسی  و تردد در حاشیه زاینده رود استفاده کرده و رانندگانی که راهی مسیر غرب هستند با استفاده از راستگرد با حرکت به جنوب از خیابان شیخ صدوق و شیخ مفید استفاده کنند.

 

وی افزود:این حادثه خسارت جانی در پی نداشته است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.