خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۹ دی , ۱۳۹۸ساعت : 10:03کد مطلب: 18945

۸ اصفهانی در میان جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان اسامی ۷ نفر از مردم استان اصفهان را که در میان جانباختگان سانحه سقوط…

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان اسامی ۷ نفر از مردم استان اصفهان را که در میان جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای ۷۳۷ مسافری اوکراین در حوالی فرودگاه امام خمینی(ره) بود، را اعلام کرد.

 

منصور شیشه فروش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سید مهران ابطحی و مهدی اسحاقیان از خمینی شهر، منصور اثنی عشری و فاطمه قاسمی دستجردی از اصفهان، مهربان بدیعی از اردستان، سعید کدخدازاده از کاشان، فرشته مالکی از مبارکه  و  امیر اشرفی حبیب آبادی در میان جانباختگان سقوط هواپیما بودند.

 

وی پیش از این در گفت و گویی اعلام کرد که خانواده های جانباختگان این سانحه هوایی در استان اصفهان می توانند با مراجعه به پزشکی قانونی اصفهان آزمایشات مربوط دی ان ای و … را انجام دهند.

 

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه انجام آزمایشات دی ان ای در اصفهان با هماهنگی های پزشکی قانونی کشور انجام می شود، تاکید کرد: در حال حاضر نیازی نیست که خانواده های جانباختگان اصفهانی این سانحه هوایی برای انجام آزمایشات دی ان ای به تهران مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.