خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, 27 تیر , 1400ساعت : 15:36کد مطلب: 20728

تصمیم دانشگاه علوم پزشکی همزمان با افزایش آمار مبتلایان به کرونا:

بستری شدن بیماران کرونایی در سالن تربیت بدنی

ابوالفضل شجاعی از انتقال بخش مراقبت‌های ویژه تنفسی بیماران سرپایی و بستری موقت کرونایی به سالن تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی خبر داد.

مشکات آنلاین: رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان از انتقال بخش مراقبت های ویژه تنفسی بیماران سرپایی و بستری موقت کرونایی این مرکز به سالن تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با ظرفیت ۴۵ تخت خبر داد.

ابوالفضل شجاعی افزود: در پی افزایش مبتلایان به کووید ۱۹ در شهرستان و مراجعه بیماران به این مرکز برای دریافت خدمات درمانی، با هماهنگی های صورت گرفته، سالن تربیت بدنی دانشگاه با تجهیز ۴۵ تخت و فراهم آوری امکانات و تجهیزات درمانی لازم از روز شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰، از ساعت ۸ الی ۱۴ جهت بیماران مبتلا به کرونا آماده شده است.

وی، با اشاره به اینکه بیشتر ظرفیت تخت های بستری این مرکز به درمان بیماران کرونایی اختصاص داده‌ شده است خاطرنشان کرد: در حال حاضر انجام اعمال جراحی غیراورژانسی در این مرکز محدود شده و پیش بینی می شود این وضعیت تا زمان کاهش پیک پنجم کرونا ادامه یابد.

شجاعی، از مردم خواست همچنان شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند و حوزه سلامت را برای کاهش تعداد بیماران در روزهای آتی یاری دهند.

سالن تربیت بدنی دانشگاه ، در مجاورت بیمارستان شهید دکتر بهشتی و جنب معاونت آموزشی دانشگاه قرار دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.