خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, 2 آبان , 1399ساعت : 01:08کد مطلب: 20445

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری کاشان؛

کاشان در لیست شهرهای بحرانی است/ همه متحد نشویم اوضاع بدتر می‌شود

«عباسعلی قپانی‌پور» معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی فرمانداری کاشان گفت کاشان جزء شهرهایی است که باید محدودیت‌های کرونایی در آن اعمال…

«عباسعلی قپانی‌پور» معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی فرمانداری کاشان گفت کاشان جزء شهرهایی است که باید محدودیت‌های کرونایی در آن اعمال شود.

 

وی درباره نبودن نام کاشان در لیست شهرهای بحرانی گفت: این لیست شامل مراکز استان‌ها و شهرهای دارای دانشگاه علوم پزشکی نیست.

 

قپانی پور افزود: نام شهرهای تهران، قم و ارومیه هم مانند شهر کاشان در این لیست نیست درحالی که شرایط این سه شهر اصلا از نظر شیوع بیماری کرونا خوب نیست. اوضاع ارومیه آنقدر وخیم است که شخص آقای دکتر نمکی، وزیر بهداشت به آنجا سفر کرد. در تهران نیز درخواست تعطیلی چند هفته ای اعلام شده است.

 

معاون فرمانداری کاشان تصریح کرد مبنای ستاد کرونای شهرستان برای تصمیم گیری و اعمال محدودیت‌ها، نظر دانشگاه علوم پزشکی کاشان است و این دانشگاه همین امروز خواستار تداوم محدودیت‌ها شده است.

 

قپانی پور گفت دانشگاه علوم پزشکی نسبت به بازگشایی تالارهای عروسی و برگزاری تجمعات به شدت معترض است و تاکید دارد باید جلو هرگونه تجمعی گرفته شود.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تاکید کرد اگر بخواهیم محدودیت‌ها درست اعمال شود همه اعضای ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا و مسئولان شهرستان باید مانند اسفند و فروردین گذشته، مسئولانه و با جدید در بحث کنترل و نظارت و اعمال محدودیت‌ها مشارکت داشته باشند تا بتوانیم ورودی ببیمارستان را کاهش داده و مانع سیر صعودی مرگ و میرها شویم.

 

وی افزود:  اسفندماه با  همراهی و اتحاد همه ارگان‌ها توانستیم محدودیت‌ها را اعمال کنیم اما متاسفانه شرایط برای برخی عادی شده و حتی عده ای از شهروندان نیز نسبت به اجرای پروتکلها بی تفاوت شده اند .

 

قپانی پور گفت اگر قرار باشد اوضاع به این شکل ادامه پیدا کند قطعا با شرایطی بدتر از اسفندماه روبرو می شویم.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.