خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۲۳:۰۵کد مطلب: 19774

آتش‌نشانی کاشان به حالت آماده‌باش درآمد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: به دلیل بارش‌های پیش‌بینی شده و احتمال جاری‌شدن سیلاب در معابر عمومی، این…

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: به دلیل بارش‌های پیش‌بینی شده و احتمال جاری‌شدن سیلاب در معابر عمومی، این مجموعه به حالت آماده‌باش درآمده است.

 

محمدمسعود چایچی با تاکید بر اینکه این آماده‌باش تا پایان بارندگی‌ها ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: با شروع بارش‌های جوی، تعداد ۵ ایستگاه عملیاتی سازمان برای ارائه خدمات ایمنی به شهروندان در حال آماده باش قرار گرفته و تا برقراری وضعیت عادی جوی این روند ادامه می‌یابد.

 

چایچی با اشاره به این‌که آتش‌نشانان در راستای اقدامات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز در حال آماده‌باش به‌سر می‌برند، از شهروندان درخواست کرد از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کرده و در صورت بروز حوادث رانندگی و یا مشاهده هرگونه آب‌گرفتگی که می‌تواند موجب سقوط و گرفتاری شهروندان شود، با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس بگیرحاصل کنند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.