خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۲ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 02:09کد مطلب: 12238

آغاز ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته در کاشان

معاون درمان دانشگاه، از «ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه‌های وابسته» در کاشان همزمان با سراسر کشور خبر داد. به گزارش روابط…

معاون درمان دانشگاه، از «ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه‌های وابسته» در کاشان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه،، دکتر «محمد حاجی‌جعفری» گفت: ثبت‌نام پرستاران و گروه‌های وابسته شامل رشته‌های اتاق عمل، هوشبری،بهیار، کمک پرستار، کمک بهیار و فوریت‌های پزشکیداخل و خارج کشور در این طرح تا پایان دی‌ماه انجام خواهد شد.

وی افزود: مشمولین افراد شاغل، بازنشسته، بی‌کار و منتظر در لیست طرح نیروی انسانی می‌توانند با مراجعه به سامانه rn.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

معان درمان دانشگاه تصریح کرد: این کد به‌عنوان ثبت موقت اطلاعات در سامانه ثبت ملی پرستاران و گروه‌های وابسته مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی، ضمن تاکید بر لزوم ثبت‌نام به‌موقع همکاران پرستار و گروه‌های وابسته اظهار داشت: اطلاعات حاصل از این ثبت‌نام اعتبار‌سنجی شده و آمارها به‌منظور برنامه‌ریزی‌های شغلی گروه پرستاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.