خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 23:20کد مطلب: 12154

آفتاب آران و بیدگل بهانه نشست فرماندار با بخش خصوصی

تعدادی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی آران و بیدگل، برای احداث نیروگاه خورشیدی با فرماندار این شهرستان دیدار کردند. به گزارش روابط…

تعدادی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی آران و بیدگل، برای احداث نیروگاه خورشیدی با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ «اسماعیل بایبوردی» فرماندار آران و بیدگل، با اعلام حمایت از جذب سرمایه‌گذاران در این شهرستان گفت: ورود بخش خصوصی در حوزه صنعت و اقتصاد شهرستان، می‌تواند در توسعه بیش از پیش منطقه نقش مهمی داشته باشد.

وی با اشاره به این‌که ۳۰۰ روز از سال در این شهرستان آفتابی است، گفت: استفاده از انرژی‌های خورشیدی و تجدیدپذیر در این منطقه می‌تواند راهگشای رفع مشکل کمبود برق برای مردم  شهرستان باشد.

فرماندار آران و بیدگل به سه نقطه پیشنهادی این شهرستان برای مطالعه و امکان‌سنجی احداث نیروگاه خورشیدی اشاره کرد و افزود: سرمایه‌گذار این طرح پس از بازدید زمین موردنظر و جلسه با مدیران منابع طبیعی، برق، جهاد کشاورزی و امور آبفای شهرستان و مدیران کل متناظر دستگاه‌ها در استان به تصمیم نهایی برای راه‌اندازی این طرح اقدام کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.