خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹ساعت : ۱۹:۴۲کد مطلب: 20591

آموزش حضوری پایه‌های اول و دوم دبستان در سطح استان اصفهان اجباری نیست

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان از اختیاری بودن آموزش حضوری پایه‌های اول و دوم دبستان در سطح استان…

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان از اختیاری بودن آموزش حضوری پایه‌های اول و دوم دبستان در سطح استان خبر داد و گفت: هیچ اجباری در برگزاری کلاس‌های حضوری در استان اصفهان اعم از شهرهای آبی و شهرهای زرد وجود ندارد.

حجت‌الله غلامی در جمع اصحاب رسانه با اشاره به شکنندگی شرایط کرونای استان اظهار داشت: شرایط به صورتی است که ما با کوچک‌ترین عادی‌انگاری، سهل‌انگاری و غفلت از دستورالعمل‌ها دوباره به سمت وضعیت نارنجی خواهیم رفت.

وی افزود: در این راستا برای حفظ شرایط موجود در استان و اینکه هر روز نسبت به روز قبل بهتر باشیم و به دوره خاموشی بیماری برسیم، آموزش در تمامی مدارس استان به صورت غیرحضوری خواهد بود.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان با بیان اینکه در شهرهای آبی هم آموزش غیرحضوری خواهد بود، گفت: ابتدا  قرار بر این بود دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم دبستان در مناطق آبی به صورت حضوری آموزش را دنبال کنند ولی در حال حاضر این موضوع به صورت اختیاری در سطح استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هیچ اجباری در برگزاری کلاس‌های حضوری در استان اصفهان چه در شهرهای آبی و چه در  شهرهای زرد وجود ندارد و کاملا اختیاری است.

غلامی تصریح کرد: در جلسه قبل مقرر شده بود در شهرهای آبی آموزش پایه‌های اول و دوم حضوری باشد ولی در جلسه روز گذشته ستاد ملی این موضوع منتفی و قرار شد با توجه به شرایط مدارس، گروه‌بندی‌های آموزش و پرورش و با نظر والدین کلاس‌ها برگزار شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.