خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۷ساعت : ۱۹:۲۲کد مطلب: 12345

آموزش مدل سازی و استقرار فرایندها در دانشگاه پزشکی برگزار شد

با حضور دانشگاه‌های قطب هفت کشور، کارگاه آموزشی «مدل‌سازی و استقرار فرایندها» به روش”BPMN در دانشگاه برگزار شد. به گزارش…

با حضور دانشگاه‌های قطب هفت کشور، کارگاه آموزشی «مدل‌سازی و استقرار فرایندها» به روش”BPMN در دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، رضا رضائی مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه در این کارگاه، توضیحات مختصری در خصوص هدف برگزاری دوره و ترسیم فرایندها در دانشگاه‌های علوم پزشکی بیان کرد.

مهندس دوروزی نماینده وزارت‌خانه نیز در این کارگاه، محتوای تئوری ترسیم فرایند بر مبنای استاندارد BPMN را ارائه کرد.

اکبری مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز ضمن تشکر از برگزاری این کارگاه، انتظارات از برگزاری این دوره و دوره‌های آتی را بیان نمود.

در این کارگاه به ترسیم چند نمونه از فرایندهای حوزه پژوهشی به صورت کارگروهی پرداخته شد.

همچنین مقرر گردید کلیه دانشگاه‌های قطب هفت کشور شامل اصفهان، کاشان، یزد و شهرکرد طبق گانت چارت پیشنهادی مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اقدام کنند.

ترسیم فرایندهای مربوط به انجام وظایف حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه‌ها توسط مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت متبوع به دانشگاه‌های قطب هفت کشور واگذار گردیده است.

بدین منظور کارگاه آموزشی ترسیم فرایندهای حوزه معاونت تحقیقات و فناوری با حضور مدیران و کارشناسان توسعه سازمان و تحول اداری و حوزه پژوهشی دانشگاه‌های این قطب و نماینده مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت متبوع در محل سالن غدیر کتاب‌خانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.