خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۴ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : ۱۶:۲۴کد مطلب: 17641

اجرای نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی کشور به کاشان واگذار شد

مشکات آنلاین: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل از واگذاری برنامه‌ریزی و اجرای نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی به کاشان خبر…

مشکات آنلاین: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل از واگذاری برنامه‌ریزی و اجرای نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی به کاشان خبر داد.

سید جواد ساداتی‌نژاد گفت: در حال حاضر ۷۰ درصد فرش ماشینی کشور در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل تولید می‌شود و سالانه ۷۰ درصد غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی فرش تهران، از تولیدکنندگان منطقه پر می‌شود و با این حجم هزینه بالایی پرداخت می‌شود.

 ساداتی‌نژاد افزود: به دلیل ظرفیتی که کاشان وآران و بیدگل دارند، رایزنی‌هایی صورت گرفت تا برنامه‌ریزی نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی کشور و در آینده نزدیک محل آن را به یک ساختمان مناسب در منطقه منتقل کنیم.

وی اعلام کرد: پس از مذاکرات انجام شده با وزارت صمت دستور آن نهایتا در این هفته توسط رئیس سازمان توسعه و تجارت و معاونت وزیر صادر شد که برنامه‌ریزی و اجرای نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی جمهوری اسلامی ایران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل خاطر‌نشان کرد: این رویداد بسیار خوبی است و به حوزه اقتصادی و گردشگری منطقه کمک خواهد کرد.

 

منبع: عصرفرش

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.