خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸ساعت : ۱۳:۱۳کد مطلب: 16381

احداث پارک علم و فناوری در کاشان

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به پارکهای علم و فناوری کاشان خبر داد. سورنا…

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به پارکهای علم و فناوری کاشان خبر داد.

سورنا ستاری در شورای اداری شهرستان کاشان از اختصاص ۱۰۰میلیارد ریال به پارکهای علمی فناوری کاشان خبر داد که  ۷۰ ملیارد برای پارک علم و فناوری و مرکز تجاری سازی دانشگاه کاشان و ۳۰ میلیارد ریال برای  پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تخصیص داده شد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه توسعه هر منطقه باید بومی سازی شود گفت: اگر توسعه بر اساس محور های بومی و منطقه ای شکل نگیرد دچار اشتباه شده ایم.

وی با بیان این مطلب که کشور ما در حوزه نیروی انسانی جایگاه بالایی در جهان دارد، افزود: پایه های توسعه، منابع زیر زمینی نیست بلکه نیروی انسانی کار آمد بهترین سرمایه پایدار هر کشوری است نیرویی که خام را فناوری کند .

ستاری  وجود ۳۳ میلیون جوان و ۴۰ میلیون دانشجو را سرمایه ی گرانبهای کشور دانست که اگر خوب هدایت شود اقتصادی ماندگار و جاودانه را بدنبال دارد.

وی با عنوان این مطلب که کاشان با داشتن ۵ میلیون دانشجو متاسفانه از  داشتن پارک علم و فناوری بی بهره مانده است، تصریح کرد: ما درس می خوانیم تا مشکل مردم را حل کنیم و ایجاد پارکها بستر سازی برای شکوفا کردن توانایی دانش آموختگان است.

گفتنی است شورای اداری شهرستان کاشان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان در اتاق بازرگانی کاشان برگزار شد.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.