خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۸ساعت : ۱۰:۱۶کد مطلب: 18516

مدیرعامل عمران شهرداری کاشان:

احیای بافت تاریخی کاشان سالانه ۱ میلیارد تومان هزینه دارد

مشکات آنلاین: مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان گفت: احیای بافت تاریخی و قدیمی کاشان سالانه بیش از یک میلیارد تومان…

مشکات آنلاین: مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان گفت: احیای بافت تاریخی و قدیمی کاشان سالانه بیش از یک میلیارد تومان هزینه در بردارد.

امین چناری با بیان این‌که در ۶ ماه نخست سال‌جاری این سازمان بیش از ۴۰ هزار مترمربع بلوک‌فرش و جدول تولید کرده، اظهار داشت: از این مقدار ۲۵ هزار مترمربع برای به‌سازی معابر سواره‌رو کاشان و ۱۵ هزار مترمربع آن برای به‌سازی معابر پیاده‌رو شهر استفاده شده است.

وی از کف‌فرش و بدنه‌سازی در معابر ورودی بازار بزرگ کاشان در سه نقطه کوچه اصناف، کوچه درب‌زنجیر و پانخل خبر داد و افزود: این معابر با بیش از سه هزار مترمربع وسعت به‌سازی شده است.

مدیرعامل سازمان عمران و به‌سازی شهرداری کاشان بیان کرد: ۲۱ معبر سواره‌رو بافت تاریخی و قدیمی کاشان با متراژ تقریبی ۱۵ هزار مترمربع نیز توسط این سازمان ب‌سازی شده است.

چناری تصریح کرد: زیرسازی و بلوک‌فرش ۲۵ معبر سواره‌رو فاز دو ناجی‌آباد در متراژ تقریبی هفت هزار مترمربع نیز از جمله فعالیت‌هایی بوده است که این سازمان برای رفاه حال و آسودگی در تردد آسان ساکنین شهرک فاز ۲ ناجی ‌باد کاشان انجام داده است.

وی اعلام کرد: در صورت خرابی آسفالت معابر در بافت تاریخی و قدیمی، آسفالت جمع‌آوری و محل آن زیرسازی و بعد بلوک‌فرش می‌شود به دلیل این‌که بلوک‌فرش نشست ندارد و باعث ماندگاری بیشتر معبر می‌شود.

 

مهر

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.