خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۲۰:۵۹کد مطلب: 8939

ارتقاء دانشگاه کاشان در رتبه‌بندی «آی‌اس‌سی»

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان از ارتقاء و کسب رتبه نهم این دانشگاه در نظام رتبه‌بندی «آی‌اس‌سی» (ISC )…

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان از ارتقاء و کسب رتبه نهم این دانشگاه در نظام رتبه‌بندی «آی‌اس‌سی» (ISC ) در بین دانشگاه‌های جامع کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان مجید منعم‌زاده اظهار داشت: در این رتبه‌بندی ۱۸۲ دانشگاه و موسسه پژوهشی دولتی توسط ۲۶ شاخص در قالب ۵ معیار کلی پژوهش، آموزش، وجهه بین‌المللی، تسهیلات – امکانات و فعالیت‌های اجتماعی- اقتصادی و صنعتی مورد ارزیابی قرار گرفته است.

وی با اشاره به این‌که دانشگاه کاشان در سال گذشته در جایگاه دهم در بین دانشگاه‌های جامع قرار داشت افزود: دانشگاه کاشان توانست در رتبه‌بندی سال ۹۶-۱۳۹۵ یک پله صعود کند و در جایگاه نهم قرار‌گیرد.

وی با اشاره به این‌که ۸۱ دانشگاه از دانشگاه‌های جامع کشور در رتبه‌بندی سال ۱۳۹۵-۹۶ حضور داشته‌اند خاطر‌نشان کرد: دانشگاه‌های تربیت مدرس، شیراز، فردوسی مشهد، تبریز، شهید بهشتی، اصفهان، تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، کاشان و بوعلی سینا به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا دهم جدول قرارگرفته‌اند.

منعم‌زاده اظهار‌کرد: بر اساس این نظام رتبه‌بندی همچنین دانشگاه کاشان در شاخص پژوهشی با دو پله صعود نسبت به سال قبل در جایگاه هفتم قرار گرفت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.