خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, 10 اسفند , 1396ساعت : 10:51کد مطلب: 5984

ارشاد اصفهان به «محمد معتمدی» مجوز کنسرت نداد

«محمد معتمدی» خواننده‌ی نام آشنای کاشانی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشته با درخواست برگزاری کنسرت او در اصفهان موافقت نشده…

«محمد معتمدی» خواننده‌ی نام آشنای کاشانی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشته با درخواست برگزاری کنسرت او در اصفهان موافقت نشده است.

 

او گفته از ابتدای امسال این چندمین بار است که برای اجرای کنسرت در اصفهان به در بسته می‌خورد.

 

این خواننده نامی کاشان نوشته: «دوستان ارجمند اصفهانی من

متاسفانه علیرغم درخواستی که برای کنسرت در تاریخ ١٧ اسفند در شهر اصفهان داده بودیم مجوز صادر نشد و باز هم توفیق دیدارتان را نخواهیم داشت.

از ابتدای امسال این چندمین بار است که درخواست بنده برای اجرا در اصفهان به در بسته می خورد.

همانطور که در جریان هستید در سال های اخیر اکثر کنسرت‌هایی که قصد برگزاری آن را در شهرهای مختلف داشته‌ام مجوز اجرا نگرفته‌اند

و این اتفاق نه از سوی دفتر امامان جمعه بلکه در ادارات محترم ارشاد شهرستان‌ها که تحت مدیریت دولت محترم می‌باشند انجام گرفته است.

 

در برخی موارد نیز صدور یک مجوز ساده را تا چند روز قبل از کنسرت به تعویق می‌اندازند که هم بگویند مجوز را صادر کردیم و هم فرصت کافی برای اطلاع رسانی را از ما بگیرند.

سربسته بگویم که متاسفانه بنده و بسیاری دیگر از هنرمندان این کشور توسط کارتل موسیقی کشور، به قصد حذف شدن به نفع دوستانی دیگر و به روش های ناجوانمردانه در حال ضربه خوردنیم.

 

انتظار ما از دولت چه بود و چه شد؟! کلید را دو کار آید

در گشودن زبهر ساکنین عمارت و قفل نمودن به روی اغیار!

 

پ.ن:

کارتل شرکت‌هایی هستند که در یک رشتهٔ خاص فعالیت می‌کنند و با حفظ استقلال مالی و حقوقی خود با یکدیگر متحد می‌شوند و در مورد تقسیم بازار میان خود و حجم تولید و قیمت کالا با یکدیگر به توافق می‌رسند. هدف کارتل‌ها تسلط بر بازار یک کالای خاص از طریق تضعیف یا از بین بردن رقابت در بازار آن کالا توسط ایجاد انحصار است.»

[QR size=”200×200″ link=”yes”]http://meshkatonline.ir/ارشاد-اصفهان-به-محمد-معتمدی-مجوز-کنس/[/QR]

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.