خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۲۳:۳۳کد مطلب: 19641

استقرار ارتش در سه نقطه کاشان برای پایش تردد

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا مستقر در آران و بیدگل اعلام کرد: این گروه موشکی در کنار سایر نیر‌وها آمادگی…

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا مستقر در آران و بیدگل اعلام کرد: این گروه موشکی در کنار سایر نیر‌وها آمادگی کامل و عزمی جزم برای کنترل و شکست کرونا دارد.

 

به گزارش تسنیم سرهنگ شکرالله نصیری فرماندهگروه۸۴۰موشکی نزاجا گفت: بر اساس دستورالعمل قرارگاه پدافند زیستی ارتش، کنترل عبور و مرور خودروها و همچنین پایش سلامت افراد در سه نقطه بلوار امام رضا، میدان امام علی، و ورودی قمصر به این گروه موشکی واگذار شده است، بنابراین از ورود خودروها با پلاک غیربومی جلوگیری به عمل می‌آید و افراد راهنمایی می‌شوند تا وارد شهر نشوند.

 

 

وی با اشاره به تب‌سنجی افرادی که به شهر وارد می‌شوند، افزود: در صورت مشاهده موارد مشکوک، فرد به مراکز درمانی هدایت می‌شود.

 

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی در مورد فعالیت مرکز بهداشتی درمانی در این منطقه گفت: این مرکز دو ماموریت انجام می‌دهد؛ نخستین ماموریت تحت پوشش قراردادن سه هزار و ۷۰۰ خانوار در راستای سامانه پایش وزارت بهداشت و درمان، به نحوی که قریب به ۶۰۰ نفر اقدامات پایشی آن انجام شده است و ماموریت دوم ضدعفونی معابر و اماکن عمومی است.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.