خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۳۰ اسفند , ۱۳۹۵ساعت : ۲۲:۵۶کد مطلب: 4303

اعلام مکانهای توزیع میوه ارزان در شهرستان کاشان

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه کاشان از توزیع ۱۹۰ تن میوه شامل سیب و پرتقال برای شب…

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه کاشان از توزیع ۱۹۰ تن میوه شامل سیب و پرتقال برای شب عید در بین شهروندان خبر داد.

«مسعود خاندایی» گفت: توزیع این میوه ها بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار شهرستان و در هفت نقطه کاشان بوده و برای ادامه روند این توزیع تا پایان تعطیلات نوروز تلاش می کنیم.

وی افزود: ۱۴۰ تن پرتقال  شامل ۱۰۰ تن پرتقال مصری به قیمت کیلویی ۳۹۰۰ تومان، ۲۰ تن پرتقال جنوب به قیمت ۴۰۰۰ هزار تومان و ۲۰ تن پرتقال شمال به قیمت ۱۴۰۰ تومان و ۵۰ تن سیب سمیرم به قیمت کیلویی ۳۵۰۰ تومان بین شهروندان کاشانی توزیع شده است.

وی  گفت: خیابان نطنز، میدان امام رضا (ع)، بلوار صنعت، چهارراه ورزشگاه فاز ۲ ناجی آباد،  میدان شهیدان زارع مجرد، مسکن مهر و اتحادیه تعاون و روستایی در خیابان امیرکبیر برای توزیع و فروش میوه های نوروزی تعیین شده است.

خاندایی با تاکید بر اینکه شهروندان نگران کمبود میوه های نوروزی نباشند، افزود: در صورت هرگونه تخلف در عرضه خارج از شبکه یا افزایش قیمت به بازرسی و نظارت بر اصناف به شماره های ۵۵۲۳۳۷۰۶ و ۵۵۲۳۵۰۱۹ اطلاع رسانی کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.