خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۳ دی , ۱۳۹۷ساعت : 15:34کد مطلب: 13254

ایجاد اشتغال وظیفه اصلی مدیران کشور است

استاندار اصفهان با اشاره به نقش اشتغال در ایجاد نشاط بین مردم، یکی از وظیفه‌های اصلی مدیران و مسئولان را…

استاندار اصفهان با اشاره به نقش اشتغال در ایجاد نشاط بین مردم، یکی از وظیفه‌های اصلی مدیران و مسئولان را ایجاد اشتغال در کشور دانست.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی یک‌شنبه ۲۳ دی‌ماه ۹۷ در بهره‌برداری از چند طرح عمرانی در کاشان گفت: طرح‌های در حال ساخت و بهره‌بردای از آن‌ها یا صدور کالایی به کشورهای خارجی به ویژه اروپا موجبات امید و نشاط همه را فراهم می‌کند.

وی افزود: معتقدم هر کسی شغلی ایجاد می‌کند، قهرمان است و اگر کسی در این زمینه کم‌کاری یا سستی کند، خیانت کرده است.

رضایی با اشاره به حضور پرنشاط معاون اول رئیس‌جمهوری تصریح کرد: این حضور به مسئولان یاد می‌دهد که موضوع اشتغال، فناوری، نوآوری و به‌کارگیری همه نیروها و استفاده از همه توان‌مندی‌ها یکی از وظایف مهم ما است.

فرماندار کاشان نیز در ادامه گفت: این شهرستان با یک هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی صنعتی با ظرفیت بیش از ۷۰ درصد در برخی از صنایع دارای رتبه ملی بوده و فرش و گلاب آن دارای برند جهانی است.

علی‌اکبر مرتضایی با اشاره به برخورداری کاشان از ظرفیت مهم‌ترین کریدور زمینی شمال به جنوب کشور، خط راه‌آهن شمال به جنوب، فرودگاه و نیروگاه سیکل ترکیبی افزود: این شهرستان قطب تولید ماهیان زینتی بوده و در تولید خاویار، پسته و زعفران رقیب جدی برای شهرهای دیگر شده است.

وی همچنین قرارگرفتن رصدخانه ملی ایران در منطقه کامو از توابع این شهرستان و جایگاه بین‌المللی دانشگاه کاشان را یادآور شد و عنوان کرد: بیشترین خیرین کشور و شهیدان مدافع حرم نیز از کاشان هستند.

به گزارش ایرنا، معاون اول رئیس جمهوری با همراهی وزیر نیرو در سفری یک‌روزه به کاشان سه طرح عمرانی شامل واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی، مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب و نخستین خط تولید پایه چدن نشکن این شهرستان را افتتاح کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور بعدازظهر یک‌شنبه در پایان سفر یک‌روزه کاشان را به مقصد تهران ترک کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.