خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۶ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : ۰۱:۲۲کد مطلب: 17692

ایجاد کانکس تفکیک زباله، ویژه محرم در کاشان

مشکات آنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری کاشان از استقرار کانکس ویژه تفکیک زباله در نزدیک مساجد و تکایای این شهر…

مشکات آنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری کاشان از استقرار کانکس ویژه تفکیک زباله در نزدیک مساجد و تکایای این شهر در ایام محرم خبر داد.

 

رضا خالدی  با اشاره به تمهیدات و برنامه‌ریزی شهرداری کاشان در ایام سوگواری محرم، اظهار کرد: در ماه محرم حجم زباله‌ها بیشتر، اما وزن آن به مراتب کمتر می‌شود در شهر مذهبی کاشان به شیوه‌ایی عمل کنیم تا مظاهر ایمان مانند پاکیزگی و نظافت نیز رعایت شود.
وی با بیان اینکه برای خدمات‌رسانی بهتر در ماه محرم نسبت به تقویت و تجهیز امکانات موتوری تنظیف معابر اقدامات شده است، عنوان کرد: دو دستگاه خودرو جدید در اختیار این واحد قرار  گرفته است.
معاون خدمات شهری شهرداری کاشان تصریح کرد: با استقرار کانکس‌های  تفکیک زباله در اطراف مساجد و تکایا، تقسیم مناطق و اختصاص ۵۳۳ نیروی خدمات شهری تلاش شده تا رفت و روب و جمع‌آوری زباله و پسماند به بهترین نحو انجام شود.
خالدی با اشاره به محدودیت‌های در خدمت‌رسانی به بعضی نقاط مانند بازار در ایام محرم، خاطرنشان کرد: در این مواقع مجبوریم بدون پرداخت شب‌کاری به پرسنل خدمات لازم را ارایه کنیم.
وی تآکید کرد: مساعدت شهروندان در حفظ پاکیزگی شهر با اجتناب از ریختن ظروف یک‌بار مصرف در اماکن عمومی، تآثیر بسزایی در خدمات‌رسانی به همه مناطق شهر دارد.
معاون خدمات شهری شهرداری کاشان ادامه داد: شهروندان در برپایی ایستگاه‌های صلواتی و خیمه‌های عزاداری اصول ایمنی را رعایت و برای اخذ مجوزهای لازم از شهرداری اقدام کنند.
منبع: ایمنا
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.