خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : 04:50کد مطلب: 8512

با ترجیح منافع عمومی بر مصالح فردی، زد‌وبندهای پشت‌پرده را تعطیل کنید

«صادق‌ صدقگو» معاون ستاد تبلیغاتی حسن روحانی در انتخابات ۹۶ با انتشار توییتی، نسبت به برخی اتفاقات جاری پشت‌پرده در…

«صادق‌ صدقگو» معاون ستاد تبلیغاتی حسن روحانی در انتخابات ۹۶ با انتشار توییتی، نسبت به برخی اتفاقات جاری پشت‌پرده در مناسبات سیاسی کاشان واکنش نشان داد و نوشت: «کاشان بی‌رمق از بی‌تدبیری‌هاست. به فکر آینده شهر و آبروی خودتان باشید!»

در توییت صدق‌گو اشاره مستقیم به اتفاق خاصی نشده و مشخص نیست چه اتفاق احتمالی یا معامله‌ای پشت‌پرده‌ای بر سر چه چیزی و بین چه کسانی اتفاق افتاده است، اما به نظر می‌رسد این روزنامه‌نگار از اتفاقات و احتمالاتی خبر داشته که ترجیح داده به این صورت بدان اشاره کند.

وی نوشته: «اینجا کاشان است، شهری کویری با مردمی مومن، شریف، اصیل و باصداقت. آی حضرات مدعی! تعاملات محفلی و معاملات مخفیانه قطعاً برای منافع جناحی و گروهی است. منافع عمومی را بر مصالح فردی ترجیح دهید و زد و بندهای پشت‌پرده را تعطیل کنید. کاشان بی‌رمق از بی‌تدبیری‌هاست. به فکر آینده شهروآبروی خودتان باشید!»

اداره آموزش و پرورش کاشان از چند ماه پیش با سرپرست اداره می‌شود و گمانه‌زنی‌های در مورد تغییر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان هم از ماه‌ها پیش شنیده می‌شده و در موردی هم حتی گفته شد حکم فرد جدیدی برای فرمانداری کاشان صادر شده بود که با مخالفت هواداران دولت در کاشان مواجه شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.