خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۱ آبان , ۱۳۹۸ساعت : ۱۶:۴۵کد مطلب: 18622

مدیر روابط عمومی آبفای کاشان اعلام کرد:

برگزاری سومین جشنواره نقاشی «آب=زندگی» در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل

سومین مرحله از جشنواره نقاشی «آب=زندگی» در دو رده سنی کودک و نوجوان در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل…

سومین مرحله از جشنواره نقاشی «آب=زندگی» در دو رده سنی کودک و نوجوان در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کاشان با اعلام این خبر گفت: نخستین و دومین مرحله از این جشنواره طی دو سال گذشته همزمان با آغاز سال تحصیلی و در گستره‌ی منطقه‌ای وک شوری برگزار شد و با استقبال خوب دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی مواجه شد.

عباسعلی کحال افزود: در سال نخست برگزاری این جشنواره ۴۰۰ اثر نقاشی از دانش آموزان کاشانی به دبیرخانه جشنواره ارسال که بر اساس ارزیابی های انجام شده ۱۳ اثر حائز رتبه برتر وبه مرحله کشوری راه یافت. که در نهایت اثر نقاشی خانم «محدثه دالوند» دانش آموز پایه چهارم دبستان دخترانه شهید چاووشی کاشان با موضوع؛ «چگونه ممکن است آب آلوده شود؟» موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره نقاشی «آب=زندگی»در مرحله کشوری و دریافت لوح تقدیر و پاداش نقدی از طرف مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور شد.

 

مدیر روابط عمومی آبفای کاشان یادآور شد :«چگونه ممکن است آب آلوده شود»، «آب از کجا و چگونه به دست می‌آید؟»، «آب آلوده چه ضرری دارد؟»، «چگونه می‌توان آب را نگهداری کرد؟» و «چه کار کنیم که آب هدر نرود؟» از موضوعات محوری این مسابقه در بخش کودک و«در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است؟»، «برای این که آب‌ها آلوده نشود چه کار باید کرد؟» و «با چه روشی از هدر رفت آب جلوگیری کنیم؟» از موضوعات این جشنواره در بخش نوجوان است.

وی گفت: دانش‌آموزان شهرستان های کاشان و آران و بیدگل  و شهرها و روستاهای تابعه می‌توانند با مراجعه به پورتال آبفای کاشان به نشانی:www.abfakashan.ir ضمن آشنایی با چگونگی حضور در جشنواره، آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۱۰ آذر۹۸ بر اساس دستورالعمل ابلاغی ازسوی شرکت مهندسی آبفای کشور با هماهنگی مدیران مدارس به دفتر روابط عمومی شرکت آبفای کاشان به نشانی:کاشان ،بلوار شهید باهنر،نبش میدان جهاد(کد پستی:۸۷۱۴۸۷۳۶۵۱)ارسال نمایند.

 

کحال هدف از برگزاری جشنواره نقاشی آب=زندگی را استفاده از توانایی هنری کودکان و نوجوانان و تکثیر ون شر آثار آنان از فضای پیرامونی و جلب توجه افکار عمومی به پدیده کم آبی برشمرد وافزود: زبان هنر بهترین وسیله برای انتقال مفاهیم آموزشی و ضرورت های جامعه است و مقطع سنی کودک و نوجوان بهترین دوران برای فراگیری آن است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.