خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۷ساعت : ۱۳:۵۰کد مطلب: 11847

برگ‌های پاییزی درختان در نطنز جمع‌آوری نمی‌شود

شهردار نطنز گفت: برای استفاده از طبیعت زیبای پاییز باغ‌شهر تاریخی نطنز، برگ‌های پائیزی درختان جمع نمی‌شود. علی پیراینده در…

شهردار نطنز گفت: برای استفاده از طبیعت زیبای پاییز باغ‌شهر تاریخی نطنز، برگ‌های پائیزی درختان جمع نمی‌شود.

علی پیراینده در گفت‌وگو با ایسنا افزود: مانند سال قبل، برگ‌های پاییزی درختان در برخی از خیابان‌های شهر نطنز جمع‌آوری نمی‌شود.

وی تصریج‌کرد: از آن‌جایی که باغ‌شهر تاریخی نطنز دارای درختان متعدد و زیبایی است، تصمیم بر آن شد که برگ‌های پائیزی برخی از خیابان‌های نطنز جمع‌آوری نشود تا همشهریان و گردش‌گران از این فضای زیبا لذت ببرند.

شهردار نطنز گفت: برگ‌های پاییزی و رنگارنگ در خیابان‌های شهید مطهری، دکتر شریعتی، بلوار شهید عظیمی و پارک سرچشمه سرابان جمع‌آوری نخواهد شد تا منظره زیبای پائیز در این مناطق خودنمایی کند
.
پیراینده تصریح کرد: بی‌شک این حرکت نه تنها موجب رضایت و خرسندی همشهریان خواهد شد، بلکه می‌تواند مناظر فوق‌العاده زیبا برای تفریح و عکاسی فراهم بیاورد و از همه همشهریان و گردشگران دعوت می‌کنیم تا از این مناظر پاییزی دیدن کنند.

چند روز پیش شهردار تبریز در اقدامی جالب‌توجه، نه تنها برگ‌های موجود در پیاده‌رو‌ها و خیابان‌ها را جمع‌آوری نکرده، که دستور داده بود از با‌غ‌ها برگ بیاورند و در پیاده‌روها بریزند تا حس طراوت و انرژی به رهگذاران و زیبایی به شهر داده شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.