خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۹ساعت : ۲۲:۲۵کد مطلب: 20062

تمامی آرامستان‌ها و گلزار شهدا دارالسلام در روز عید سعید فطر تعطیل است

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کاشان گفت برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تمامی آرامستان‌ها و گلزار شهدای دارالسلام کاشان در…

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کاشان گفت برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تمامی آرامستان‌ها و گلزار شهدای دارالسلام کاشان در روز عید سعید فطر تعطیل است.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کاشان در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بسیار خوب شهروندان در زمینه پیشگیری از بیماری کرونا در پیامی بر لزوم همکاری عموم مردم و خودداری از هرگونه تجمع برای کنترل ویروس کرونا تاکید کرد.

در این پیام با اشاره به برگزاری این مراسم در سال های گذشته در آرامستان‌ها و گلزار شهدا آمده است :برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و کمیته مناسبت های شهرستان و در راستای پرهیز از هر گونه تجمع به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، امسال هیچ برنامه و تجمعی در روز عید سعید فطر در این مکان‌ها برگزار نمی شود.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کاشان از عموم مردم و خانواده معظم شهدا خواست که از حضور در گلزار شهدا دارالسلام و آرامستان‌ها خودداری کنند و شهروندان جز در مواقع اضطراری از منزل خارج نشوند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.