خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۴ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : 19:53کد مطلب: 9693

ساوه و اراک قهرمان فوتسال نونهالان کشور شدند

تیم پایه‌سازان ساوه در رده دوره‌ای و تیم دیاکوی اراک در رده حذفی قهرمان چهارمین دوره مسابقات فوتسال نونهالان کشور…

تیم پایه‌سازان ساوه در رده دوره‌ای و تیم دیاکوی اراک در رده حذفی قهرمان چهارمین دوره مسابقات فوتسال نونهالان کشور در آران و بیدگل شدند.

به گزارش ایرنا، رئیس هیات فوتبال آران و بیدگل پنج‌شنبه گفت: این دوره از مسابقات فوتسال رده سنی زیر ۱۲ سال مهمترین جشنواره سراسری پسران است که با هدف استعدادیابی به‌صورت سالانه برگزار می‌شود.

نصرت‌الله قربانی افزود: تیم‌های شرکت‌کننده به ۶ گروه چهارتایی تقسیم‌شده و هر یک سه دیدار برگزار کردند که در نهایت پس از ۷۶ مسابقه تیم‌های قهرمان مشخص شدند.

وی بیان کرد: ۳۰۰ نفر ورزش‌کار و نزدیک به ۵۰ داور و مربی همراه با تعدادی استعدادیاب برگزاری این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.

رئیس هیات فوتبال آران و بیدگل اضافه کرد: این جشنواره به دلیل نبود تقویم رسمی برای رده سنی نونهالان، سالانه با تلاش اداره‌های ورزش و جوانان و آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره سراسری فوتسال پسران زیر ۱۲ سال کشور در سال ۱۳۹۷ از روز شنبه به مدت پنج روز با میزبانی ورزشگاه شهدای ورزش‌کار آران و بیدگل برگزار شد.

تیم های پایه‌سازان ساوه و ذوالفقار اصفهان قهرمانان دوره‌های پیشین رقابت‌های نونهالان کشور بودند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.