خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۷ فروردین , ۱۳۹۸ساعت : 10:49کد مطلب: 14815

حضور داور کاشانی در رقابت‌های قهرمانی تنیس روی میز مجارستان

تنها داور آسیایی و کاشانیِ حاضر در رقابت‌های پینگ‌پنگ المپیک لندن، در دهمین قضاوت جهانی خود این بار در مسابقات قهرمانی انفرادی…

تنها داور آسیایی و کاشانیِ حاضر در رقابت‌های پینگ‌پنگ المپیک لندن، در دهمین قضاوت جهانی خود این بار در مسابقات قهرمانی انفرادی و دوبل جهان در مجارستان حاضر خواهد شد.

 

حمیدرضا صباغیان داور ۴۴ ساله و بلوبج ایرانی در حالی جهت قضاوت در مسابقات جهانی مجارستان ۱ تا ۱۰اردیبهشت‌ماه به مجارستان اعزام می‌شود که فدراسیون جهانی تنیس روی میز فقط یک نفر از ایران را برای این رویداد بزرگ دعوت کرده است.

 

نقطه عطف کارنامه‌ی حمیدرضا صباغیان که سال گذشته یکی از دو نماینده ایران در مسابقات جهانی تیمی پینگ‌پنگ در سوئد بود، قضاوت در مسابقات المپیک ۲۰۱۲ لندن بعنوان نخستین داور ایرانی حاضر در این المپیک بود.

 

سال گذشته صباغیان در نهمین قضاوت بین‌المللی خود به مسابقات آسیایی جاکارتا دعوت شد و مسابقه نیمه‌نهایی مردان را قضاوت کرد. مسابقات قهرمانی انفرادی و دوبل جهان در مجارستان، تازه‌ترین میدان هنرنمایی این داور جوانِ کاشانی است.

 

مسابقات جهانی تنیس روی میز، هر سال یک بار به صورت یک درمیان تیمی و سال بعد به صورت انفرادی و دوبل برگزار می‌شود.

 

منبع: کاشان آنلاین

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.