خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۸ساعت : 16:18کد مطلب: 15583

دستگیری ۱۲ سرشاخه اصلی شرکت هرمی Q-NET در کاشان

مشکات‌آنلاین – سرشاخه های اصلی شرکت هرمی Q-NET در کاشان به پشت میله های زندان افتادند. فرمانده انتظامی شهرستان کاشان…

مشکات‌آنلاین – سرشاخه های اصلی شرکت هرمی Q-NET در کاشان به پشت میله های زندان افتادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر اینکه دوستش به بهانه استخدام در شرکت بازاریابی Q-net وارد کاشان شده اما توسط اعضای شرکت در یک منزل مسکونی حبس شده است، موضوع با حساسیت ویژه در دستور کار آگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ علی پورکاوه افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از شناسایی دفتر کار این شرکت با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند و در این رابطه ۱۲ نفر از سر شاخه های اصلی این شرکت را دستگیر کردند.

وی گفت: اعضای اصلی شرکت هرمی Q-net برای اینکه شناسایی نشوند دفاتر خود را به شهرهای کوچک منتقل می کردند و با روش های اغواگرانه جوانان جویای کار را به این دفاتر کشانده و پس از اخذ مبالغی از ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان آنها را مورد سوء استفاده قرار می دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ادامه داد: فردی که توسط اعضای این شرکت در یک منزل مسکونی محبوس شده بود در تحقیقات صورت گرفته به کارآگاهان عنوان کرده پس از پرداخت ۳۰ میلیون تومان به این شرکت در یک منزل مسکونی مستقر و هر روز اعضای شرکت از طریق جزوات و سی دی به وی آموزش می دادند.

سرهنگ پورکاوه از شهروندان خواست نسبت به این گونه فعالیت های غیر قانونی که خسارت های روحی ، روانی و اقتصادی زیادی به فریب خوردگان می زند حساس بوده و در صورت اطلاع از فعالیت زیر زمینی شرکت های هرمی مراتب را بلافاصله از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

منبع: خبرگزاری صدا‌وسیمای استان اصفهان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.