خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : 22:49کد مطلب: 7809

دست‌مریزاد به شهرداری که ماشین شهروندان را هل می‌دهد

«سید مهدی الوانی» فعال اجتماعی با انتشار پستی در اینستاگرام خود، به یک رفتار فروتنانه شهردار کاشان اشاره، و ضمن…

«سید مهدی الوانی» فعال اجتماعی با انتشار پستی در اینستاگرام خود، به یک رفتار فروتنانه شهردار کاشان اشاره، و ضمن ستایش آن آرزو کرده است که ای کاش این مدل فروتنی‌های غیردوربینی در بین همه مسئولین نهادینه شود.

الوانی نوشته:‌ دیروز مطابق خیلی از پنج‌شنبه‌ها سر مزار قبور (دشت‌افروز) بودم، در برگشت دیدم شهردار دارد ماشینی که در مسیر عبور دیگران خاموش شده است را هل می‌دهد و بعد از عبور، باز با مراجعه و با احترام خاصی از صحت ماشین معیوب مطلع و سپس بعد از پارک وسیله نقلیه خود بر سر مقابر رفتند.»

وی اشاره کرده که: «هیچ‌یک از اطرافیان و حتی راننده ماشین نمی‌دانستند که ایشان اقای دکتر ابریشمی‌راد [شهردار کاشان] هستند.

نویسنده اگرچه در انتهای پست موقت خودش یادآور شده که: «در خواست دارم این نوشته را یک برداشت شخصی قلم‌داد بفرمایید» و ناگفته شاید درخواست عدم بازنشر آن‌را داشته، ولی شایسته است رفتار درست و صحیح را نوشت و بازنشر کرد و ستود تا تکثیر شود، و رفتار نادرست را باید نقد کرد تا مسئولین بدانند همه رفتار آن‌ها زیر نگاه دقیق مردم قرار دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.