خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : 20:26کد مطلب: 7903

دومین همایش ملی شعر پدر در کاشان برگزار شد

دومین همایش ملی شعر پدر به همت «کانون نشر فرهنگ اسلامی کاشان»، عصر چهارشنبه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و…

دومین همایش ملی شعر پدر به همت «کانون نشر فرهنگ اسلامی کاشان»، عصر چهارشنبه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری کاشان در تالار غیاث‌الدین جمشید کاشانی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار شد.

به گزارش کاشان آنلاین، «عبدالرضا مدرس‌زاده» مدیر عامل کانون نشر فرهنگ اسلامی کاشان” در این همایش و در سخنانی اهداف همایش را برجسته‌سازی نقش عاطفی پدر در شعر و ادبیات و جلب توجه همگان به نهاد خانواده در روزگاری که خانواده با تهدیدهایی روبروست، دانست و افزود: شاعران ‌معاصر از این فرصت مناسب برای تولید آثار فاخر ادبی و عرضه به جامعه استفاده می‌کنند.

در ادامه زینلی «رییس دانشگاه آزاد اسلامی کاشان» به حاضران خیرمقدم گفت و «سعید ابریشمی‌راد» شهردار کاشان هم در سخنان خود برجسته‌سازی نام و نقش پدران نمونه را از کارکردهای مفید این همایش دانست.

در این همایش پس از شعرخوانی شاعران معاصر، از ۱۲ در حوزه شعر و ادب فارسی از استاد سید ناصر سرافرازی، معماری و شهرسازی: مهندس حاج رضا نسیمی، میراث فرهنگی و گردشگری: مهندس سیف‌الله امینیان، ایثار و شهادت: حاج یدالله خیامی، پدر شهیدان خیامی، جانبازان: حاج حسین الهی، علمی و پزشکی: دکتر سید مهدی بروجردی، خیرین نیک اندیش: دکتر حسن تبریزی مدرسه‌ساز،  دانشگاه: پروفسور محمد نبی سربلوکی، صنعت و کارآفرین: حاج محمد فقیهی نراقی، جامعه روحانیت: حجت‌الاسلام علی اکبر صدیقی و  بازار: حاج محمد حسین رسول‌زاده به عنوان پدران برجسته و تاثیرگزار تجلیل شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.