خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۵ اردیبهشت , ۱۳۹۹ساعت : 00:46کد مطلب: 20030

رئیس دانشگاه علوم ‌پزشکی کاشان خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم ‌پزشکی کاشان گفت: میزان بستری‌شدگان مبتلا به بیماری حاد تنفسی کرونا در کاشان و آران و بیدگل رو…

رئیس دانشگاه علوم ‌پزشکی کاشان گفت: میزان بستری‌شدگان مبتلا به بیماری حاد تنفسی کرونا در کاشان و آران و بیدگل رو به کاهش است.

 

به گزارش صداوسیما، دکتر سید علیرضا مروجی با بیان این‌که در ۲۴ ساعت گذشته تا امروز یک‌شنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳ نفر مبتلا به بیماری حاد تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی کاشانبستری شده‌اند گفت: این روند نشان می‌دهد مردم کاشان بهداشت فردی را رعایت و از منزلشان تا حد امکان خارج نمی‌شوند.

 

آخرین آمار اعلام شده بستری‌شدگان مبتلا به کرونا در منطقه کاشان چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۶ نفر اعلام شد.

 

سیر ابتلا از نیمه‌های اسفندماه گذشته که همه‌گیری به اوج خود رسیده بود، رو به کاهش گذاشته و روندی نزولی داشت، اما از روزهای نخست اردیبهشت‌ماه دوباره صعودی و حالت هشدار گرفته بود. این سیر نزولی پس از صعود دوباره ابتلا اعلام می‌شود.

 

به گفته رئیس دانشگاه علوم ‌پزشکی کاشان از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا ۲ هزار و ۵۵۱ نفر بیمار حاد تنفسی از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهداءی آران و بیدگل مرخص شده و در حال حاضر ۷۸ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.