خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, 16 آذر , 1395ساعت : 11:55کد مطلب: 3329

رئیس دانشگاه کاشان، دانشجویان را به تحمل سلایق مختلف توصیه کرد

«عباس زراعت» رئیس دانشگاه کاشان در پیامی ضمن گرامیداشت روز دانشجو، دانشجویان را به تحمل سلایق مختلف توصیه کرد و…

«عباس زراعت» رئیس دانشگاه کاشان در پیامی ضمن گرامیداشت روز دانشجو، دانشجویان را به تحمل سلایق مختلف توصیه کرد و از آنها خواست از تندروی‌های متعصبانه پرهیز کنند.

 

در قسمتی از این پیام آمده است: ۱۶ آذر فراتر از یک روز تقویمی، فرصتی برای یادکرد نقش آفرینی دانشجویان در تحولات اجتماعی، توسعه های بنیادی، پیشرفت های علمی، روشنگری ها و آرمان خواهی های نسل نوین و آینده ساز جامعه است.

 

متن کامل پیام رئیس دانشگاه کاشان بدین شرح است:

۱۶ آذر فراتر از یک روز تقویمی، فرصتی برای یادکرد نقش آفرینی دانشجویان در تحولات اجتماعی، توسعه های بنیادی، پیشرفت های علمی، روشنگری ها و آرمان خواهی های نسل نوین و آینده ساز جامعه است.

 

امروزه نیز مانند همیشه ایام، تا دانشجویان به عنوان شریان انرژی بخش و پتانسیل بالقوه به عرصه های مختلف ورود پیدا نکنند معمولا نشاط و تکاپوی جامعه مشهود و ملموس رخ نمی نماید.

 

بدینوسیله با تبریک این روز به محضر همه دانشجویان گرانقدر این مرز و بوم به ویژه دانشجویان پرتلاش و مصمم دانشگاه کاشان و با گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای ۱۶ آذر و همه دانشجویان شهید و از جمله ۲۱ دانشجوی شهید دانشگاه کاشان، توفیق و سربلندی همگان را مسئلت می نمایم.

 

به خود و دانشجویان عزیز توصیه می نمایم که مجاهدت علمی، پشتکار در فعالیت های آموزشی و پژوهشی، قدرشناسی محضر بزرگان علمی و اساتید، بردباری و تحمل سلایق مختلف، حرمت گذاری به تلاش و زحمت نقش آفرینان توسعه کشور و جامعه دانشگاهی را در خود تقویت نماییم و با پرهیز از افراط و تندروی های متعصبانه با در نظر گرفتن رضایت خداوندی به اعتدال و میانه روی نزدیک شویم.

 

شما دانشجویان فردای ماندگار این جامعه هستید و برای فرداهای دیگر باید همت گمارید تا تاریخ این مملکت و نظام با حضور پررنگ و پرنشاط و آگاهانه شما ساخته شود.

 

از درگاه خداوند بزرگ و بلند مرتبه عزت و سربلندی ایران اسلامی و جوانان و دانشجویان عزیز را مسئلت می نمایم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

یک پاسخ به “رئیس دانشگاه کاشان، دانشجویان را به تحمل سلایق مختلف توصیه کرد”

  1. ناشناس گفت:

    این … نباید رئیس دانشگاه باشد حتما …. هم زیادی است کاری که این کرد … نمیکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.