خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : 20:15کد مطلب: 19418

راه اندازی ۶ درمانگاه شبانه‌روزی در کاشان

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کاشان، از راه‌اندازی ۶ درمان‌گاه شبانه‌روزی در این شهرستان خبر داد….

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کاشان، از راه‌اندازی ۶ درمان‌گاه شبانه‌روزی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش موج، دکتر محمد توکلی گفت: در این درمان‌گاه‌ها پزشکان بیماران را معاینه می‌کنند و افرادی که به احتمال زیاد مشکوک به بیماری کووید ۱۹ باشند را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان ارجاع می‌دهند.

 

وی با اعلام این‌که درمان‌گاه‌های تأمین اجتماعی نیز تا ساعت ۱۲ آماده پذیرش هستند و بیماران مشکوک به کرونا را به بیمارستان شهید بهشتی ارجاع خواهند داد افزود: اگر نیاز باشد، ساعت کاری این درمان‌گاه‌ها را افزایش می‌دهیم.

 

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مدیریت امور اجرایی بیماری کرونا در منطقه کاشان افزود: قدرت سرایت کرونا به شدت بالا است و این بیماری در آن واحد می‌تواند ۳ یا ۴ نفر را مبتلا کند.

 

دکتر توکلی گفت: تعداد مراجعات بالا کار بهداشت و درمان را بسیار زیاد کرده است و کارکنان درمان دچار فرسایش می‌شوند.

 

نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پزشکان و کادر درمانی با تمام توان در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند و خبرنگاران باید جانفشانی‌ها و رشادت‌های کارکنان بیماستان‌ها را به مردم اطلاع رسانی کنند و رسالت خود را در تشویق و ترغیب خیران برای کمک‌رسانی به بیمارستان‌ها انجام دهند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.