خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۷ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 20:33کد مطلب: 12100

رتبه دانشگاه کاشان از ۲۶ دانشگاه مرکز استان بالاتر است

رئیس دانشگاه کاشان با اشاره به طرح آمایش آموزش عالی اعلام کرد: دانشگاه کاشان گرچه دانشگاه مرکز استان نیست، ولی…

رئیس دانشگاه کاشان با اشاره به طرح آمایش آموزش عالی اعلام کرد: دانشگاه کاشان گرچه دانشگاه مرکز استان نیست، ولی رتبه آن از ۲۶ دانشگاه مرکز استان بالاتر است.

«عباس زراعت» به حدود ۱۰ هزار دانشجو، ۳۱۰ عضو هیئت علمی، ۲۲ دانش‌کده و پژوهش‌کده این دانشگاه اشاره، با تصریح بر جامعه‌محور‌شدن چشم‌انداز دانشگاه اظهار داشت: سعی داریم خدمات خود را به جامعه ارائه دهیم، اقتصاد خود را به دانش‌بنیان تغییر دهیم، و کارآفرینی را در سطح جامعه ارتقاء بخشیم.

زراعت گفت: تاکنون فعالیت‌های بین‌المللی زیادی در دانشگاه انجام شده، و فرصت‌های بسیار زیاد دیگری برای فعالیت‌های بین‌المللی وجود دارد.

وی رصدخانه بین‌المللی کامو را فرصتی مغتنم برای بین‌المللی‌شدن شهر کاشان برشمرد و افزود: خداوند یکی از پاک‌ترین آسمان‌های دنیا را به مرم این شهر هدیه کرده است که باید به‌خوبی از آن بهره‌برداری نماییم.

رئیس دانشگاه کاشان، تاکید کرد:  پارک علم و فناوری غیاث‌الدین جمشید کاشانی که پس از چند سال به‌ثمر نشست زمینه اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی را فراهم می‌کند.

زراعت خاطر‌نشان کرد: اگر روزی مردم احساس کنند فعالیت‌های دانشگاه در سفره‌هایشان تاثیر‌گذار است و اقتصاد سنتی را تبدیل به اقتصاد دانش‌بنیان کرد و اخلاق عمومی جامعه را ارتقاء بخشید، آن موقع است که مردم به دانشگاه اعتماد پیدا می‌کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.