خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۰ تیر , ۱۳۹۵ساعت : ۰۶:۵۰کد مطلب: 1439

روز قدس نشان دهنده روح آزادی خواه ملت ایران است

شهرداری مشکات با صدور بیانه ای روز قدس را نشان دهنده روح آزادی خواه و آزادی طلب ملت ایران دانسته…

شهرداری مشکات با صدور بیانه ای روز قدس را نشان دهنده روح آزادی خواه و آزادی طلب ملت ایران دانسته و از مردم این شهر دعوت کرده تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از آرمان فلسطین و مظلومان جهان اعلام کنند.

 

در این بیانیه آمده است که روز قدس تنها روز ابراز تنفر از غاصبان فلسطین نیست؛ بلکه روز اعلام انزجار از مستکبرانی است که هستی خود را بر ریختن خون مظلومان و استثمار ملتها بناکرده اند.

 

متن کامل این بیانیه بدین شرح است،

«روز قدس یکی از با ارزش ترین یادگارهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران است. این روز در باورهای ملی و دینی ایرانیان ریشه دارد و نشان دهنده روح آزادی خواه و آزادی طلب مردم این سرزمین است.

 

روز قدس تنها روز ابراز تنفر از رژیم غاصب فلسطین نیست؛ بلکه روز اعلان انزجار از مستکبرانی است که هستی خود را بر  ریختن خون مظلومان و استثمار  ملتها بناکرده اند.

 

شهرداری مشکات ضمن بزرگداشت این روز، از همه شهروندان شهر بندگان خوب خدا دعوت می کند تا با شرکت گسترده در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس، حمایت و پشتیبانی خود را از آرمان فلسطین و قدس شریف و  مظلومان جهان اعلام نمایند.»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.