خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : ۱۷:۵۴کد مطلب: 8380

سیلاب به ۱۱۳ چاه آب در کاشان آسیب زد

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان از تخریب ۱۱۳ حلقه چاه به دنبال جاری شدن سیلاب و آب‌گرفتگی معابر در اردیبهشت‌ماه…

معاون خدمات شهری شهرداری کاشان از تخریب ۱۱۳ حلقه چاه به دنبال جاری شدن سیلاب و آب‌گرفتگی معابر در اردیبهشت‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایرنا محمدرضا عبدلی خالدی یک‌شنبه گفت: جاری شدن سیل در نتیجه بارندگی‌های شدید هفته گذشته نزدیک به ۱۵ میلیارد ریال خسارت به این شهر وارد کرد.

وی افزود: جاری‌شدن سیل در بلوار امام رضا (ع) شهر کاشان به ۲۵ حلقه چاه آب، افزون بر سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خسارت وارد کرده است.

معاون شهرداری کاشان با بیان این‌که در منطقه‌های یک و پنج شهرداری کاشان به زیرسازی‌ها و آسفالت خسارتی وارد نشده، اضافه کرد: تنها ۴۳ حلقه چاه در این ۲ منطقه آسیب دیدند.

او بیان کرد: بیشترین خسارت سیلاب پیشین در بلوار شهدا و خیابان آیت‌الله سعیدی با طول پنج کیلومتر به ۴۵ حلقه چاه، قنات، زیرسازی و آسفالت بود که افزون بر ۹ میلیارد ریال برآورد خسارت شده است.

عبدلی خالدی خسارت های وارد شده در سیل و آبگرفتگی یازدهم اردیبهشت امسال را نیز بیش از ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد.

رگبارهای بهاری باران و تگرگ در نقاط شمالی استان اصفهان از ابتدای سال جاری دستکم ۲ بار منجر به جاری شدن سیل و آبگرفتگی برخی معابر و واحدهای مسکونی از جمله در کاشان شده است.

کاشان در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع می باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.