خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۸ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 00:47کد مطلب: 14209

صعود دو تیم کاشانی به لیگ برتر فوتبال استان اصفهان با هدایت مربیان مشکاتی/ مدیرعامل باشگاه شهیدرضایی: مردم سفیدشهر با فوتبال زندگی می کنند

تیم شهید رضایی سفیدشهر و پیام زیدی با هدایت مربیان مشکاتی خود، به لیگ برتر استان اصفهان صعود کردند.  …

تیم شهید رضایی سفیدشهر و پیام زیدی با هدایت مربیان مشکاتی خود، به لیگ برتر استان اصفهان صعود کردند.

 

در این مسابقات تیم شهید رضایی سفید شهر با هدایت علی شکری مشکانی مقام قهرمانی لیگ ۱ بزرگ سالان استان را کسب کرد و تیم پیام زیدی با هدایت حمید کاظمیان مشکانی بر سکوی نائب قهرمانی ایستاد.

لیگ دسته ۱ استان در محله اول در دو گروه ۶ تیمی و به صورت رفت و برگشت برگزار شد.

 

در این مرحله تیم‌ شهید رضایی به عنوان تیم اول گروه الف و تیم پیام زیدی کاشان به عنوان تیم اول گروه ب، به همراه تیم‌های آینده سازان لنجان و استقلال مبارکه مرحله دوم این مسابقات را به صورت رفت و برگشت برگزار کردند.

 

در این مرحله تیم شهید رضایی با ۱۲ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و دیگر نماینده کاشان نیز با ۱۱ امتیاز نائب قهرمان شد.

کاپ اخلاق این مسابقات هم به تیم شهید رضایی رسید.

محمد حسنی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهید رضایی سفیدشهر در گفت‌وگو با مشکات آنلاین «هماهنگی و علاقه بازیکنان به تیم» را مهمترین عامل موفقیت این باشگاه دانست و گفت: این تیم ریشه دار و قدیمی با سابقه ای بیش از ۵۰ سال است که با نام چهار شهید والامقام مزین شده و همین عاملی برای پیروزی در هر مسابقه است.

وی افزود: تلاش ۹ ماهه بازیکنان و کادر فنی موفق باشگاه که در فاصله دو سال دو قهرمانی و یک کاپ اخلاق را برای باشگاه به ارمغان آورده اند در کنار زحمات هیات مدیره ای باشخصیت و هوادارانی پرشور و حمایت های خانواده شهید والامقام رضایی عاملی دیگر از این موفقیت است.

حسنی گفت حفظ جوانان و نوجوانان علاقه مند به ورزش در مستطیل سبز برای سوق دادن آن‌ها به فعالیت‌های فرهنگی اصلی ترین هدف این باشگاه است.

مدیرعامل باشگاه شهید رضایی فوتبال را «بهترین وسیله» برای جذب جوانان و نوجوانان در سفیدشهر دانست و گفت بنا دارد از انرژی و پتانسیل جوانان و نوجوانان شهرش در این مسیر استفاده کند.

 

حسنی گفت «ما نماینده فوتبال سفیدشهری هستیم که مردمانش با فوتبال زندگی می‌کنند.دو تیم در لیگ دسته اول کاشان، یک تیم در لیگ برتر استان اصفهان، دو تیم در لیگ سوم کشور  و چند تیم نونهال و نوجوان و جوان در لیگ کاشان»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.