خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۶ مرداد , ۱۳۹۸ساعت : ۱۳:۵۸کد مطلب: 16684

طلوع «صبح سیلک» در رادیو کاشان

مشکات آنلاین: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان از شروع پخش برنامه «صبح سیلک» از رادیو کاشان خبر…

مشکات آنلاین: مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان از شروع پخش برنامه «صبح سیلک» از رادیو کاشان خبر داد.

«مهدی بذرافشان»  گفت: پخش برنامه «صبح سیلک» از ابتدای مردادماه آغاز شده است و هر روز به مدت یک ساعت به صورت زنده به روی آنتن می رود.

 

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان با یادآوری اینکه «صبح سیلک» آغازگر برنامه‌های روزانه رادیو کاشان محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: در این برنامه، بخش‎های متنوع با رویکرد شهر و شهروند در قالبی جذاب پیش‌بینی شده است، به گونه‌ای که اهالی منطقه فرهنگی کاشان روز کاری خود را با یک فضای پرانرژی و سرشار از انگیزه آغاز کنند.

 

بذرافشان استفاده از ظرفیت‌های مختلف رسانه ای منطقه برای تعامل سازنده با شهروندان را یکی از اهداف تولید این برنامه رادیویی ذکر و بیان کرد: در این برنامه علاوه بر ارائه برنامه‌ها، اقدامات و فعالیت های حوزه مدیریت شهری، مشکلات و چالش های شهروندان در بخش‌های گوناگون ارائه می‌شود تا با انعکاس این مسائل، زمینه رفع بهتر و سریعتر آن فراهم شود.

 

شایان ذکر است برنامه رادیویی «صبح سیلک» که با مشارکت شهرداری کاشان تولید شده، هر روز از ساعت ۹ صبح به صورت زنده از رادیو کاشان(موج FM-ردیف ۹۷.۷ مگاهرتز) پخش می‎شود.

 

منبع: شبستان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.