خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۳۹۸ساعت : ۱۱:۱۲کد مطلب: 15071

«عباس مسجدی آرانی» رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور شد

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه طی حکمی، دکتر عباس مسجدی آرانی را به عنوان رئیس سازمان پزشکی…

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه طی حکمی، دکتر عباس مسجدی آرانی را به عنوان رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور منصوب کرد.

در متن حکم انتصاب او آمده است:

«نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور منصوب می شوید تا با همکاری پزشکان و کارکنان محترم سازمان و با استفاده از تمامی ظرفیت ها نسبت به اجرایی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های راهبردی قوه قضاییه بویژه در دوره تحول اقدام نمایید.»

به گزارش ایسنا، دکتر عباس مسجدی آرانی پزشک و متخصص روانشناسی بالینی و عضو هیئت علمی و مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

همچنین دکتر مسجدی معاون اداری – مالی و مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور، بازرس کل امور بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور، مشاور وزیر بهداشت در دولت نهم و دهم، رئیس کمیته روان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور را نیز در تجربه کاری خود دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.