خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 22:40کد مطلب: 12598

فرش آسایش آران و بیدگل دلسوختگان قم را گلباران کرد

رقابت‌های هفته ششم لیگ دسته دوم فوتسال کشور با برگزاری ۱۸ دیدار همزمان پیگیری شد. به گزارش خانه فوتسال ایران، در رقابت‌های…

رقابت‌های هفته ششم لیگ دسته دوم فوتسال کشور با برگزاری ۱۸ دیدار همزمان پیگیری شد.

به گزارش خانه فوتسال ایران، در رقابت‌های این هفته و از گروه چهارم فرش آسایش آران و بیدگل مهمان خود دلسوختگان قم را با ۹ گل بدرقه کرد.

شاگردان «علی زندی‌پور» که رفته‌رفته خود را پیدا می‌کنند، در این دیدار موفق شدند با نتیجه ۹ بر ۳ بر دلسوختگان قم غلبه کرده و در ره چهارم جدول گروه قرار بگیرند.

نماینده آران و بیدگل در لیگ دسته دوم فوتسال کشور، در هفته هفتم این رقابت‌ها، مهمان هیئت  فارسان است و در هفته هشتم این رقابت‌ها پنج‌شنبه ۶ دی‌ماه میزبان پدیده فیرز‌کوه خواهد بود.

فرش آسایش آران و بیدگل از ۶ بازی با ۱ برد، ۳ تساوی و ۲ باخت در رده چهارم جدول گروه چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد.

تیم فوتسال فرش آسایش آران و بیدگل، در فاصله کوتاهی به آغاز مسابقات لیگ تشکیل شده و فرصت باز‌ی‌های دوستانه و دستگرمی برای آشنایی بازیکنان به یک‌دیگر نداشته است. اما رفته رفته که از روز‌های نخست لیگ فاصله می‌گیرد، شرایط بهتری پیدا می‌کند.

علی زندی‌پور مربی این تیم پس از نتایج ضعیف بازی‌های نخست تاکید کرده بود که به زمان برای جبران نیاز دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.