خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : 00:15کد مطلب: 19669

فعالیت ۱۵ گروه کارشناس بهداشت حرفه‌ای در روزهای تعطیل

کارشناس مسئول مهندسی بهداشت حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۱۵ اکیپ از کارشناسان بهداشت حرفه‌ای در روزهای تعطیل فعالیت…

کارشناس مسئول مهندسی بهداشت حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۱۵ اکیپ از کارشناسان بهداشت حرفه‌ای در روزهای تعطیل فعالیت نظارتی دارند.

 

مهندس رسول لسان در گفت‌وگو با ایمنا با بیان اینکه این گروه‌ها به صورت روزانه در دو شیفت صبح و عصر در شهرستان‌های کاشان و آران‌وبیدگل فعالیت دارند، اظهار کرد: در راستای پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا ۱۵ گروه از کارشناسان بهداشت حرفه‌ای در روزهای تعطیل فعالیت دارند و نظارت بر تعطیل‌بودن صنایع و کارگاه‌های غیرضروری و رعایت بهداشت در صنایع ضروری فعال را بر عهده دارند.

 

وی تصریح کرد: در صورت مشاهده فعالیت صنایع و کارگاه‌های غیرضروری و رعایت‌نشدن بهداشت در صنایع ضروری فعال، متخلفین به دادستانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل معرفی می‌شوند.

 

کارشناس مسئول مهندسی بهداشت حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: این گروه در تمامی ایام تعطیل از صنایع ضروری فعال، کارگاه‌های خدماتی، پمپ بنزین و گاز، مراکز خدمات جامع سلامت، بیمارستان‌ها بازرسی می‌کنند و بر رعایت مسائل بهداشتی و سلامت شاغلین نظارت دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: افراد می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات بهداشت حرفه‌ای با سامانه ۱۹۰ تماس بگیرند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.