خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 08:17کد مطلب: 12131

مانور سراسری «ایمنی در زلزله» در کاشان برگزار شد

رئیس مرکز اورژانس کاشان گفت: مانور«ایمنی در برابر زلزله» با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مخاطرات زلزله و راه‌های عملی مقابله با…

رئیس مرکز اورژانس کاشان گفت: مانور«ایمنی در برابر زلزله» با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مخاطرات زلزله و راه‌های عملی مقابله با این بلای طبیعی در کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان، دکتر «حسین ریاحی» افزود: این مانور صبح چهارشنبه ۷ آذرماه ۹۷ ساعت ۱۰ صبح به‌صورت نمادین در هنرستان دخترانه ربیعی برگزار شد.

وی افزود: در این مانور که با هدف آشنایی دانش‌آموزان با مخاطرات زلزله و راه‌های عملی مقابله با آن برگزار شد، جمعی از مقامات حوزه بحران شهرستان و مسئولان ادارات آموزش و پرورش، آتش‌نشانی، هلال احمر و نیروی انتظامی حضور داشتند.

رئیس مرکز اورژانس کاشان تصریح کرد: اورژانس پیش‌بیمارستانی کاشان نیز با ظرفیت ۸ نفر تکنسین و ۴دستگاه خودروی آمبولانس در این مانور شرکت کرد و دانش‌آموزان داوطلب فوریت‌های پزشکی و مصدوم‌نماها را پس از نجات از سوی داوطلبین آتش‌نشانی و هلال‌احمر، تریاژ اولیه و ضمن انجام اقدامات درمانی فوریتی به چادرهای تریاژ ثانویه منتقل و آماده اعزام توسط آمبولانس به بیمارستان نمودند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.