خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۲۵ بهمن , ۱۳۹۵ساعت : 21:48کد مطلب: 4057

محسن قرائتی «گوهر آرامش» را به زوج های کاشانی هدیه می کند

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری ویژه برنامه «گوهر آرامش» با حضور حجت الاسلام  و المسلمین محسن قرائتی…

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری ویژه برنامه «گوهر آرامش» با حضور حجت الاسلام  و المسلمین محسن قرائتی در شامگاه ۲۷ بهمن ماه جاری خبر داد.

 

«مجتبی رضازاده» در جمع خبرنگاران گفت: این ویژه برنامه از ساعت ۱۸ شامگاه چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه جاری در تالار آزادی دانشگاه کاشان ویژه زوج های جوان برگزار می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: رئیس ستاد اقامه نماز کشور در این ویژه برنامه که با محوریت «نقش نماز در سلامت خانواده» اجرا می شود به تبیین آثار نماز در زندگی مشترک، برکات این فریضه در تربیت فرزندان و شیوه های صحیح نماز اول وقت در میان اعضای خانواده با استفاده از آیات کلام وحی و روایت ائمه اطهار(علیهم السلام) می پردازد.

 

مشاور شهردار کاشان با یادآوری برنامه های مختلف سازمان در حوزه سبک زندگی اسلامی-ایرانی تصریح کرد: این ویژه برنامه نیز در ادامه فعالیت های سازمان در زمینه ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی در نظرگرفته شده که نگاهی خاص و مبتنی بر آگاهی را به فریضه نماز معطوف کرده است.

 

وی افزود: ویژه برنامه «گوهر آرامش» به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری ستاد اقامه نماز این شهرستان، با هدف نهادینه کردن فرهنگ نماز و آگاهی خانواده ها از دستاوردها و برکات این فریضه عبادی در تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.