خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸ساعت : 23:22کد مطلب: 15471

عضو شورای اصولگرایان کاشان مطرح کرد:

با جدایی حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل مخالفم/ چه اشکال دارد مانند اصفهان چند نماینده داشته باشیم

منطقه کاشان، منطقه بزرگی است و مقام معظم رهبری برای آن لفظ «کاشان بزرگ» را به کار بردند. ما باید با هم باشیم. نظر به تعاملات و معاملاتی و رفت و آمدهایی که این دو شهرستان با هم دارند، کاشان و آران و بیدگل را از هم جدا نمی‌دانم.

مشکات آنلاین/محمد صالح بوجاری: علی هاشمی طاهری فعال سیاسی و عضو شورای اصولگرایان کاشان گفت با جدایی حوزه انتخابیه شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل مخالف است.

 

طرح جدایی حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، ذیل طرح افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در مجلس قرائت شد و گفته شده بررسی آن فردا در صحن علنی مجلس ادامه می‌یابد.

 

هاشمی طاهری گفت: باید کاشان و آران و بیدگل دو نماینده داشته باشند نه اینکه کاشان یک نماینده و آران و بیدگل هم یک نماینده. ولی ما در مجلس تصمیم گیرنده نیستیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره کاشان گفت: منطقه کاشان، منطقه بزرگی است و مقام معظم رهبری برای آن لفظ «کاشان بزرگ» را به کار بردند. ما باید با هم باشیم. نظر به تعاملات و معاملاتی و رفت و آمدهایی که این دو شهرستان با هم دارند، کاشان و آران و بیدگل را از هم جدا نمی‌دانم.

 

هاشمی طاهری داشتن نماینده مشترک را باعث قوی‌تر شدن منطقه دانست و گفت: اگر باهم باشیم قوی‌تریم. شهر اصفهان چهار نماینده دارد. چه اشکال دارد که کاشان و آران و بیدگل هم که کوس استان شدن می‌زنند با هم دو نماینده داشته باشند؟

 

وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان آران و بیدگل گفت: آران و بیدگل یک شهرستان بزرگ و قابلی است. پتانسیل‌های زیادی دارد. شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده و از نظر صنعتی قطب فرش خاوره میانه است. ولی به خاطر اینکه مثل همیشه با هم باشیم مخالف جدایی این دو حوزه هستم.

 

مخالف پیشرفت آران و بیدگل که هیچ، مخالف پیشرفت هیچ کچای کشور نیستم. دلم می‌خواهد این با هم بودن در مسیر استان شدن حفظ شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.