خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۸ساعت : 08:15کد مطلب: 16941

تسریع در احداث شهرک ماهیان زینتی؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان به کاشان سفر می‌کند

مشکات آنلاین: پس از امضای توافق‌نامه واگذاری احداث شهرک ماهیان زینتی راوند کاشان به شرکت شهرک‌های صنعتی استان توسط وزرای جهاد کشاورزی…

مشکات آنلاین: پس از امضای توافق‌نامه واگذاری احداث شهرک ماهیان زینتی راوند کاشان به شرکت شهرک‌های صنعتی استان توسط وزرای جهاد کشاورزی و صمت، و تصویب طرح شهرک ماهیان زینتی در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان اصفهان که با پیگیری‌های نماینده کاشان و آران و بیدگل صورت گرفت، محمدجواد بگی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان به کاشان سفر می‌کند.

به گزارش کانال با نمایده، این سفر فردا چهارشنبه ۱۶ مردادماه صورت می‌گیرد و بازدید از محل شهرک ماهیان زینتی، نشست بررسی و برنامه‌ریزی برای احداث آن و بازدید میدانی از زیرساخت‌های شهرک صنعتی امیرکبیر از برنامه‌های سفر مهندس بگی به کاشان خواهد بود.

بیش از ۷۰ درصد ماهیان زینتی ایران در کاشان تولید و تکثیر می‌شود و با احدث شهرک صنعتی ماهیان زینتی در راوند کاشان، این شهر به قطب ماهیان زینتی و صنایع مجاور آن تبدیل خواهد شد.

 

منبع: کاشان فردا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.