خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : ۱۷:۲۹کد مطلب: 8099

نامه انجمن اسلامی معلمان کاشان به وزیر آموزش و پرورش

انجمن اسلامی معلمان شهرستان کاشان در نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش، خواستار اقدام وی برای حل مشکل مدیریت…

انجمن اسلامی معلمان شهرستان کاشان در نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش، خواستار اقدام وی برای حل مشکل مدیریت آموزش و پرورش کاشان و صدور حم ریاست برای سرپرست فعلی این اداره در کاشان شدند.

در نامه انجمن اسلامی معلمان کاشان با اشاره به حساسیت جایگاه آموزش و پرورش، از وزیر درخواست شده مساعدت کند تا این نهاد که زیرساخت آموزش و فرهنگ در کشور است، «قربانی اغراض سیاسی و شخصی افراد فرصت‌طلبی قرار نگیرد که نیتی جز رسیدن به اهداف گروهی و سیاسی و باندی خود ندارند.»

متن نامه انجمن اسلامی معلمان کاشان به وزیر آموزش و پرورش به این شرح است:
جناب اقای دکتر بطحایی وزیر محترم آموزش و پرورش
سلام‌علیکم
بااحترام همانگونه که شما مستحضر هستید، اکنون بیش از هشت ماه است که از برکناری ناگهانی، مبهم و بی‌دلیل آقای «خدمتی» مدیر لایق، انقلابی و توانمند آموزش و پرورش کاشان می‌گذرد و این اداره با بیش از پنجاه هزار دانش‌آموز با حکم سرپرستی که قدرت اجرایی آن‌چنانی ندارد اداره می‌شود.

اکنون که فرصت برنامه‌ریزی برای سال تحصیلی آینده است، انتظار می‌رود حکم مدیریت برای سرپرست فعلی آموزش و پرورش آقای «حدادیان» که از فرهنگیان شناخته‌شده، توانا، جهادی و مورد اعتماد است صادر شود،تا آموزش و پرورش در یک کلمه قربانی اغراض سیاسی و شخصی افراد فرصت‌طلبی قرار نگیردکه نیتی جز رسیدن به اهداف گروهی و سیاسی و باندی خود ندارند.

با آرزوی موفقیت و سلامت برای همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه سنگرداران مخلص در آموزش وپرورش
انجمن اسلامی معلمان شهرستان کاشان
اردیبهشت ۱۳۹۷

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.