خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۸ اسفند , ۱۳۹۷ساعت : 10:23کد مطلب: 14374

نباید شادی یک عده در آزار دیگران و آسیب به مبلمان شهری باشد

مشکات آنلاین: عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان از شهروندان خواست در شب چهارشنبه سوری از…

مشکات آنلاین: عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری کاشان از شهروندان خواست در شب چهارشنبه سوری از اقداماتی که باعث بر هم زدن نظم عمومی و آسیب به امکانت شهری می شود خودداری کنند.

قپانی پور در گفت‌وگو با مشکات آنلاین گفت: شادی حق مردم ماست؛ به ویژه در این ایام که اعیاد مذهبی با عید باستانی نوروز همزمان شده است، اما نباید شادی یک عده با آزار و اذیت دیگران و یا آسیب به مبلمان شهری همراه شود.

وی از جوانان و خانواده‌هایی که تصمیم دارند آیین چهارشنبه سوری را برگزار کنند خواست از فضای اطراف شهر استفاده کنند و از ایجاد آتش و یا استفاده از وسائل محترقه در معابر عمومی و مسکونی خودداری کنند.

قپانی پور گفت ممکن است در مناطق مسکونی فردی بیمار باشد و این سر و صداها برای او ضرر داشته باشد و همچنین استفاده از وسائل محترقه در فضای شهری می تواند باعث ایجاد خسارت به اموال مردم شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری در پاسخ به این پرسش که آیا مکانی را برای برپایی چهارشنبه سوری در نظر گرفته‌اید گفت: ما مکانی را تعیین نکرده‌ایم اما تجربه نشان داده که مردم برای بپایی چنین جشن‌هایی از فضاهایی مانند پارک بام شهر استفاده می‌کنند و بر همین اساس نیروهای امدادی و آتشنشانی برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی در این مناطق مستقر خواهند شد.

وی از جوانان خواست از مواد منفجره غیرمتعارف که می‌تواند باعث آسیب رساندن به دیگران و یا خود آنها شود خودداری کنند.

قپانی‌پور با تاکید بر این که استفاده از این وسائل غیرمتعارف با آیین چهارشنبه سوری همخوانی ندارد و باعث اذیت دیگران می شود، گفت خوشبختانه سال گذشته مورد خاصی در کاشان گزارش نشد اما در صورت مشاهده چنین مواردی با فروشندگان و استفاده کنندگان از وسائل غیرمتعارف برخورد می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.