خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۳ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۳۴کد مطلب: 19330

نجات کارگر از ارتفاع ۲۵متری توسط آتش نشانان کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی بروز مشکل جسمی برای کارگر تاسیسات ایستگاه راه‌آهن در…

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی بروز مشکل جسمی برای کارگر تاسیسات ایستگاه راه‌آهن در ارتفاع ۲۵متری، تیم امداد و نجات این سازمان اقدام به کمک و نجات فرد گرفتار نمودند.

 

روح‌الله فدائی افزود: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان مبنی بر گرفتار شدن یک کارگر در ارتفاع در ایستگاه راه‌آهن کاشان، در ساعت ۱۰:۲۱دوشنبه ۱۲ اسفندماه، تیم امداد و نجات ایستگاه ۴ این سازمان به محل اعزام شده و توانستند کارگری که در ارتفاع دچار بیماری شده و ناتوان از پایین‌آمدن بود را با ایجاد شرایط ایمنی به پایین هدایت کرده و به عوامل اورژانس برای درمان تحویل دهند.

 

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از پیمان‌کاران و کارگران خواست تا توصیه‌های ایمنی را جدی بگیرند تا ازبروز این‌گونه حوادث ناگوار جلوگیری شود، و به هموطنان عزیز توصیه کرد تا در مواقع بروز اینگونه حوادث از تجمع و ازدحام در محیط حادثه جدا خودداری کرده و مامورین امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی را در انجام وظایف خود یاری نمایند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.