خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : 18:52کد مطلب: 17917

نجات کودک ۱۰ ساله کاشانی از عمق چاه هفت متری

مشکات آنلاین: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: صبح امروز با تلاش سریع و همه…

مشکات آنلاین: مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: صبح امروز با تلاش سریع و همه جانبه مأموران این سازمان، نوجوانی که به عمق ۷ متری چاهی سقوط کرده بود نجات داده شد.

روح‌الله فدایی گفت: کودک ۱۰ ساله‌ای که امروز (چهارشنبه) در حال بازی در محدوده منزل خود واقع درمنطقه یحیی‌آباد بود به علت عدم اطلاع از وجود این چاه  و عدم پوشش دهانه چاه ناگاه به داخل چاه سقوط کرده بود.

وی افزود: بعد از اطلاع از این حادثه در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵، نیروهای امداد و نجات ایستگاه۴ آتش‌نشانی کاشان به سرعت به محل اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: مأموران امداد پس از بررسی‌های اولیه در مورد نحوه وقوع حادثه سریعاً اقدام به نجات فرد حادثه دیده کرده و پسر ۱۰ ساله را که خوشبختانه مصدومیت جدی نداشت از چاه خارج و جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

فدایی ضمن تأکید بر رعایت اصول ایمنی در ساخت‌وسازها مخصوصاً حفر چاه، تصریح کرد: خانواده‌ها باید در انتخاب محیط بازی فرزندان خود دقت کنند تا شاهد حوادثی از این دست نباشیم.

 

ایسنا

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.