خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۱:۵۵کد مطلب: 8571

نسرین خرم‌آبادی رتبه یک مرحله نخست المپیاد دانش‌آموزی نانو را بدست آورد

رتبه ۱ و پنج رتبه برتر کشور در “المپیاد دانش‌آموزی نانو” به دانش‌آموزان آران و بیدگلی عضو کلینیک علوم و…

رتبه ۱ و پنج رتبه برتر کشور در “المپیاد دانش‌آموزی نانو” به دانش‌آموزان آران و بیدگلی عضو کلینیک علوم و نانوفناوری رسید.

به گزارش نسل فردا طیبه قربانی آرانی مدیر و موسس کلینیک علوم و نانوفناوری با اعلام این خبر افزود: مرحله نخست نهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو کشور صبح روز جمعه۷ اردیبهشت ۹۷ در مراکز آزمون در سراسر کشور برگزار شد و از بین دانش‌آموزان شرکت‌کننده ۴۳۷ نفر مجوز ورود به مرحله دوم را بدست آوردند.

به گفته وی: ۷ دانش‌آموز از مدارس کاشان و آران و بیدگل در کلاس‌های این موسسه که با همکاری پژوهش‌سرای دکتر عظیمی برگزار شد، شرکت کردند و از این بین «نسرین خرم‌آبادی» رتبه ۱؛ علی مهتری رتبه ۱۲، سیدحسن فخریان رتبه ۲۵، سامیا جندقیان رتبه ۲۵۰ و زینب خرم‌آبادی رتبه ۴۰۵ کشوری را به‌دست آوردند و باید در تاریخ …تیر ماه ۹۷ در مرحله دوم المپیاد به رقابت بپردازند.

کلینیک علوم و نانوفناوری با اخذ مجوز از اداره آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل با مدیریت و تدریس، طیبه قربانی آرانی دانشجوی دکترای علوم و فناوری نانو تاسیس شد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.